Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 14:35   #7
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Chcesz kogoś bronić Miśku to proszę bardzo, ja nie mam zamiaru nikogo atakować na forum.

Już to zrobiłaś.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Wydałam decyzje i ona nie jest za darmo. Nie było Cię od pierwszego dnia, a ja myślę, że za niektóre prywatne zagrywki należą się takie rzeczy jak bany. Zwłaszcza na imprezy gdzie faktycznie spotykamy się prywatnie.

No nie musisz zapraszać ich na parapetówę, ale ty chcesz odmówić uczestnictwa userom LI na zlocie userów LI gdzie każdy może się pojawić. LI to wesoła, grzeczna i przyjacielska społeczność. Swoje osobiste animozje wypadałoby schować w kieszeń.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Z resztą z organizatorami OT rozmawiałam i obiecałam im taką rzecz, o której napisałam...

Co obiecałaś? Bana na zloty?

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Nie będę klnąć, ale mam naprawdę dość. Postarałam się, przygotowałam sesje, koncept frakcji, gotową propozycję tylko do dogrania - nie podoba się... Ok, nie grajcie... Postarałam się też o więcej rzeczy jak choćby o utrzymanie tego podforum jako naszego miejsca na przygotowania. Łaski bez, kocham Cię brat, ale jeśli ja coś robię za darmo to nie po to żeby ktoś bliski mi za to jeszcze wbijał szpilę.

Prawda boli? Tłumaczy się tylko winny. Poza tym skończ z tym JA JA JA. To że dobrze się bawiliśmy na OT to zasługa nas wszystkich. No fajnie, że organizowałaś to wszystko, ale to nie oznacza, że my nie mamy nic do powiedzenia. MG jest dla Graczy... Tak się uczyłem RPG przynajmniej.. może masz inną szkołę.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Whatever, wystarczy słowo i odcinam wam dostęp do tego forum, a wy sami staracie się o co chcecie.

Ani mi się waż! WTT nie jest twoją własnością! Wszyscy którzy należeli do tej frakcji i wszyscy którzy się tam udzielali mają miec dostęp do tego podforum. Zresztą Ruscy mutanci to nie WTT.. Poproś o nowe podforum i już.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Mam rok żeby znaleźć grupę która pójdzie właśnie na taką moją propozycję... Nie chciałabym tylko tego roku poświęcić na poszukiwanie nowych przyjaciół.

Nie użalaj się nad sobą. To, że mam inne zdanie na jakiś temat nie oznacza końca znajomości. Ale jak będziesz mi takie rzeczy sugerować i manipulować mna w ten sposób... no to będę musiał Ci podziękować za miłe chwile.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Nie chciałeś nic usłyszeć prywatnie to czytaj oficjalnie i się zdecyduj.

... i nie oskarżaj mnie o rozdmuchiwanie tego na forum. Nie ja zacząłem oskarżać ludzi bez wyjaśnienia. Ja nadal czekam na wyjaśnienia.... Jakas prywatna sprawa widzę... no no...
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem