Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 14:49   #8
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Dość Miśku, Nie chce już się z tobą kłócić, nabijanie postów mnie nie bawi. Prawda nie boli, zwłaszcza twoja prawda, która jest twojsza od mniej. Robisz się śmieszny zachowując się w ten, a nie inny sposób. Powiem Ci szczerze, że staram się o patronat/ opostwo nad tym działem, który jest moją inicjatywą. Ludzi są do niego przyjmowani na moją prośbę i na moją mogą być z niej usunięci. Więc nie możesz mi powiedzieć żebym się nie warzyła czegoś zrobić.

Kończąc kwestię bana na zloty... Przecież nie zakazałam ichiemu pojawiać się na zlotach, których ja nie organizuję. Lecz nie chce robić czegoś po to żeby źle się tam czuć. Ja robie zlot, to mój zlot i ja powiem czy chce kogoś tam zobaczyć. Naprawdę nie wyobrażaj sobie, że bany daje się za nic.

Nie będę z tobą więcej rozmawiać i proszę o skończenie tematu. Redka ze mną rozmawiała na gg, dało się.

Koniec rozmowy. Teraz czekam na twoją decyzję odnośnie tego czy chcesz się ze mną dalej bawić na moich zasadach, czy nie ? Po tym albo rozmawiamy dalej, albo się żegnamy.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem