Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2008, 12:30   #2
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Wstępnie jestem zainteresowana, ale mam kilka pytań:
1. Jak rozumiem w tym świecie istnieje magia. Na jakich zasadach działa ( każdy mag na do dyspozycji 5 zaklęć i tylko nimi się posługuje; mag może stworzyć wszystko, co zechce pod warunkiem, że jest wystarczająco potężny; jakieś inne)?
2. Jak wygląda sprawa bogów? W tym świecie bogowie istnieją NA PRAWDĘ, czy są czymś takim jak w naszym świecie?
3. ( Pytanie, które raczej nie wpłynie na moją decyzję i postać, ale ciekawi mnie to, poza tym dobra rada) Wygląda na to, że pomysł świata zaczerpnąłeś skądś ( wskazuje na to na przykład wymienianie jakiś postaci i zdarzeń, o których nic więcej nie wspominasz -
Cytat:
Jest czczony głównie za swą odwagę i moc, którą zademonstrował wyrywając Słońce z żołądka Wielogłowego Węża stworzonego przez Pistora.
Cytat:
Bagna na północnym-wschodzie Moriodar Da’al. Z całą pewnością nie powinno się tam zapuszczać. Od czasu gdy zaginęła tam cała ekspedycja wyprowadzona ze Świątyni (ocalał tylko Tingalion Elf) strażnicy z Arvany pilnują by nikt nie zapuszczał się zbyt daleko w stronę bagien.
i parę innych.
Dobrze by było jakbyś szerzej opisał historię świata i wyjaśnił troch dokładniej o co chodzi.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline