Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2008, 19:48   #5
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
OK, mam już was w domku wszystkich, więc teraz będzie można rozpocząć właściwą grę i zakończyć "intro". Cały czas improwizuję, choć mam przewidywany finał, mimo to nie potrafię powiedzieć kiedy gra się "naturalnie" skończy.

Najlepiej by było, abyście w przyszłości nie rozdrabniali się na kilka postów, gdy to niekonieczne, lecz pisali jeden post a dłuższy i kontakty między-postaciowe próbowali załatwić zakulisowo w miarę możliwości. Oczywiście, jeśli czujecie, że możecie napisać więcej postów między kolejkami, to ja nie mam żadnych przeciwwskazań - pod warunkiem, że nie są to posty jedno- dwulinijkowe.
 
Terrapodian jest offline