Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 11:04   #1
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
[Komentarze] Grzech

Potrzebne dokumenty:
  1. Zasady
  2. Krok po kroku, co robić w grze
  3. Zbiór naszych historii postaci. To podstawowe narzędzie to ustawiania scen dla innych.
Dodatkowe instrukcje:
Wartości pul grzechów zmieniają się po każdym użyciu.
Należy je zapisywać na końcu każdego posta w taki sposób:
P[] C[] N[] Z[] O[] G[] L[]

Jeżeli ktoś woli, może używać pełnych nazw. Jeżeli ktoś ingeruje w twój post, dodajesz sobie punkt do tej puli, której On użył.
Zapisujesz to w ten sposób P[aktualna wartość+Punkty otrzymane w scenie]. Na koniec sceny każdy sumuje te dwie wartości.

Pierwszą scenę, aby pokazać jak to się robi, ustawię ja. Następne sceny ustawiacie Wy. Jeżeli zdarzy się, że napiszesz post, a okaże się, że ktoś napisał własny wcześniej niż Twój, musisz swój albo usunąć albo dostosować do nowej treści (wynika to z tego, że jeżeli ktoś zedytuje post oryginalny, możesz ingerować tylko w post zmieniony).


------------------------------------
Irrlicht, przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłem, że Twoja postać mieszka w kanałach. Zaznaczałem, że gramy w spokojnej wiosce, gdzie kanałów nie ma. Popraw to, a zanim tego nie zrobisz, Twoja postać nie może być obecna w żadnej scenie.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Darken : 23-08-2008 o 19:58.
Darken jest offline