Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 15:14   #5
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Nie ma czegoś takiego jak częstotliwość postów.

Jak ktoś już może zauważył, zmieniłem zasadę dotyczącą ustawiania scen.
Pisałem wcześniej o tym, że scena ma być w miejscu które nie jest standardowym miejscem postaci a sama scena musi dotyczyć normalnej rzeczy.

Zmiana polega na tym, że owszem, nadal ma być poza normalnym miejscem postaci, ale ma być mocną i nienormalną sytuacją.

-----------------------------------

Irrlicht, jednak ukazanie grzechu musi być mocniejsze niż to co ukazałeś swoim poście.

Jeżeli wprowadza się postać swoją lub innego gracza, należy zaznaczyć to dodatkowym tagiem [Imię postaci].

Dalej, pisze się nie imię postaci, tylko nick gracza, którego post zmieniasz.

Użyłem punktu z puli lenistwa, czym zakończyłem scenę (ponieważ miałem tylko jeden punkt w tej puli). Otrzymałem po zakończeniu sceny jeden punkt Gniewu.

Jak widać, jedyny sposób zablokowania możliwości edycji swoich postów, to zakończenie sceny.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Darken : 23-08-2008 o 19:59.
Darken jest offline