Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 18:21   #10
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Fakt, punkty widzenia w różnych systemach są inne i to bardzo. Co nie zmienia faktu że magya może bardzo wiele i to jest jedna z możliwości. A Mag, Wilkołak i Wampir to trzy sztandarowe systemy WoDa. Zresztą ja lubię patrzeć na wiele spraw przez sito Maga bo można wiele rzeczy łatwo rozgryźć. O pozostałych ekscesach panów z WW może faktycznie nie mówmy.
Lecz z tą kwintesencją i nadnaturalnymi mocami to byłoby ciężko. Magowi nie posługują się statyczną magią bez konsekwencji, sama krew wampirza jest haustem o odpowiednim rezonansie. Najprościej by jego moce tez byłyby magią.
Co zaś ugryzienia kobiety, to wiem o tym. Właśnie chodziło mi o zamysł, o herosa, bohatera i podobne. Bo niestety na tym widać zależało autorowi tematu też i skupiłem się na całości, a nie: możliwe jest to i to, lecz tamto i tamto z Twojej koncepcji już nie. Niepotrzebna złośliwość.
Ratkin, Watherman, nie Waterman jak napisałeś potem. Chodzi o brzmienie, fonetykę
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem