WÄ…tek: [Komentarze] Grzech
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 19:24   #6
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał darken
Irrlicht, jednak ukazanie grzechu musi być mocniejsze niż to co ukazałeś swoim poście.
Jeszcze mocniej, mówisz? No okej, w sumie testowałem, jak daleko się mogę posunąć. Ale jak chcesz mocniej, to będzie mocniej.

Cytat:
Napisał darken
Jeżeli wprowadza się postać swoją lub innego gracza, należy zaznaczyć to dodatkowym tagiem [Imię postaci].
Okej. Obczajam generalnie, jak to wszystko działa, ale ten wąsaty facet nie był raczej na początku tak ważny dla fabuły. W każdym razie pewnie później nadałbym mu imię, ale skoro chcesz od razu mieć to wszystko, to oka.

btw, w sumie ciekawie rozwiązałeś tą scenę, robiąc tego wąsatego gościa Beregiem(albo mi się tak zdaje). W każdym razie diametralnie zmieniłeś jego zachowanie w stosunku do ojca, który go bił; ten wąsaty szlachcic miał w zamiarach obić jego ojca, a skończyło się na tym, że wyszedł.
 
Irrlicht jest offline