Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 20:47   #10
Metamorf
 
Reputacja: 1 Metamorf nie jest za bardzo znany
I jak tam mój kolejny post. Za Ulryka nie wydaję żadnych punktów grzechu, ponieważ Ty go wcześniej wprowadziłeś (było słychać jego głos), więc tylko (w domyśle) wszedł do środka.

Myślałem, ze jako zakładający scenę i nie modyfikujący niczyich postów mogę wprowadzać dodatkowe postacie graczy bez wydawania PG. Wówczas nie wprowadzałbym tej zazdrości, pozostałaby w ewentualnym domyśle.
W zasadzie to mógł być jeden post (wówczas wprowadziłbym 2 postacie za jednym zamachem bez wydawania PG). Rozbiłem go na dwa, aby wyjaśnić te kwestię. W międzyczasie Ty dopisałeś Ulryka, więc musiałem dokonać modyfikacji.
Jeżeli nic nie dopiszecie, to w trzecim Ginewra weźmie się za leczenie. Więc tutaj też nie zamierzałem wydawać swoich PG, nie będzie w tym żadnego grzechu. Zwyczajnie, jako zakładający nie umieściłem wszystkiego w jednym początkowym poście, lecz zamierzałem zrobić to w kilku, czyli rozwijać akcję w wolnej chwili.

W moich postach w jednej scenie jest mały przeskok czasowy. Może tak być, czy musi być ciągłość miejsca i czasu?
 

Ostatnio edytowane przez Metamorf : 23-08-2008 o 20:59.
Metamorf jest offline