WÄ…tek: Targowisko
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2008, 21:34   #9
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
A ja mam dziwne ogłoszonko, które troszeczkę nie pasuje do tego forum, a mianowicie:

Sprzedam ZESTAW PERKUSYJNY (tak, oczy was nie mylą) w skład którego wchodzą:
- Bębny TAYE Orbitone OSX522S (seria chyba już nie dostępna na polskim rynku, kupiłem je 2 lata temu) słuzyły mi dzielnie, zagrały parę koncertów, raz nawet były w studiu. Brzmią dobrze, śmiało mogę powiedzieć że są w pierwszej trójce jeśli chodzi o entry levele.
- Talerze Alchemy ART - chyba najlepsze entry levele jakie można dostać na naszym rynku. Jeśli chodzi o specyfikacje to HH 14', Cr 16', R 20' (chyba nikomu to nic nie mówi, no ale OK)
- Dodatkowo jeden statyw łamany Ludwig, co by trzecią blaszkę powiesić.

Bardzo dobry zestawik na początek, i jak kogoś ogranego nie stać na coś lepszego. Pomyślałem, że może ktoś z forumowiczów chciałby pójść w me ślady. Do zestawu nie dodaje mechanizmu stopy, gdyż juz nigdy nie rozstanę się z moim szmatańskim DW, ale takowy entry levelowy można bez problemu kupić za 100 zł...

Ogólnie cały zestaw kupiłem za 2500 zł, a chciałbym około 1800 zł + ew. przesyłka, więc myślę że uczciwą cenę waćpaństwu proponuję Oczywiście bez problemu można sobie wpaść do mnie, ograć przed kupnem.

Kontakt:
GG 3541954
Mail bulnypl<małpa>gmail.com
Tel 697081400

PS. Tak tak, to poniekąd też przez niego tyle nie było mnie na forum. Choć nie chciałbym tego, to moi MG albo gracze mogą go kupić tylko po to żeby siekierą porąbać.

PS2. Tutaj taka mała specyfikacja i wogóle pare zdjęć:
Forum Perkusyjne :: Zobacz temat - Moje... Eee... Co¶
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem