Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2005, 19:42   #1
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Hmm świetny art, ale jak w sumie zauważyłem na mojej ostatniej sesji, gracze nawet intuicyjnie nie wiedzieli co się za chwilkę stanie - Bo i ja nie wiedziałem. Pierwsza w pełni z improwizowana sesja z małym tylko szkicem.
Rozwiązanie na krótką mete, bo jednak czasami trzeba coś odgórnie wymyśleć :P
Co do wyciągania konsekfencji, to dopiero po sesji. Przerywanie jej w środku by zacząc gadkę o "ale w sumię dlaczego nie napiłeś się, albo czemu wyciągnełeś miecz" itp to nie jest dobry pomysł.
Z tym najlepiej poczekać do konca sesji. Dlaczego odrazu odejmować PD? Bo jeżeli człowiek ten, nie słucha co mamy do powidzenia [zrobiłem tak żeby być bardziej potężnym haha!], to żegnamy go. Przyjemność dla obu stron :P
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem