Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2008, 13:25   #9
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Nikomu nie zamknę rekrutacji przed nosem (aż taka szuja nie jestem) o ile zawczasu obieca podrzucić kartę w rozsądnym terminie (czyli w najgorszym razie kilka tygodni po terminie). Warto nie zwlekać z pisaniem karty na ostatni moment, gdyż zazwyczaj mam swoje uwagi do KP, fakt że karta jest świetna nie pomaga, uwag nie mam tylko do kart na które szkoda czasu

Pojawiła się nowa opcja wzięcia udziału w sesji - rola epizodyczna - dla tych, którzy nie mogą poświęcić całego roku na sesje. Jeśli ktoś jest zainteresowany, krótkim występem niech wyślę PW z informacją co by chciał i jaki ma pomysł na postać. Jak wymyślę jak wykorzystać dany motyw to uzgodnimy szczegóły. Rola epizodyczna polega na tworzeniu tła dla losów głównych postaci, więc proszę się za bardzo nie nastawiać na podbijanie miasta.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, na co się zdecydować, to odczuwam braki postaci:
- z artystyczną duszą
- obeznanych z technologią
- łotrów aka lumpów barowych
Zawsze też są mile widziani urodzeni w Kijowie, gdyż w ten sposób mogę ich bardziej wtopić w miasto i uczynić ich życie koszmarem.

Z przypominajek:
- ewentualne śmoce postaci powinny być WoDowe, czyli psioństwo, duchy, kontrola ciała... unikamy inspiracji Marvelem (żadnych icemanów, nightcrawlerów etc)
- niezależnie jak potężnym jesteś okultystów, magia to zawsze igranie z ogniem, czasem ogrzejesz ręce, czasem piekło cię pochłonie
- tworzy postacie nie tylko dobre do grania, ale i odgrywania. Bardziej mnie interesuje pokręcona psychika postaci, niż to jaka ona jest fajna, bezwzględna i zoptymalizowana.

No to tyle.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline