Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2005, 19:38   #8
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Zanim zadasz pytanie, czyli słów kilka o graniu na forum

Do napisania tego tematu zmusiła mnie nagminna liczba pytań nowych użytkowników, którzy nigdy nie mieli doczynienia z graniem przez forum i nie wiedzą jak poruszać się po Last Inn.

Przede wszystkim bardzo przydatny link, dla tych, którym temat grania przez net jest w ogóle nie znany. Krótki aczkolwiek treściwy artykuł (mojego autorstwa :P ) PlayByForum, w którym w miarę dokładnie zostało opisane o co w tym wszystkim właściwie chodzi. Oraz drugi artykuł dotyczący bardzo pokrewnego tematu Play By E-Mail (Play By E-Mail - jak to ugryźć).

Kolejny ważny link - Regulamin grania na forum. To tutaj znajdziecie najistotniejsze zasady, którymi rządzą się forumowe sesje.

FAQ zwane POMOCĄ - również ogromna ilość wiedzy w przypadku problemów. Podstawowe pytania i odpowiedzi dotyczące sesji i nie tylko.

Ponieważ na forum rozwinęło się sporo sesji otwartych, a nie każdy wie i rozumie o co chodzi, nasz kochany Webmaster napisał co nieco o tym w temacie Sesje otwarte? A cóż to Panie?.

REKRUTACJE - tutaj możecie sprawdzić jakie sesje czekają na swoich graczy, a także ogłosić nabór do swoich sesji.

Generator kości - tutorial dotyczący rzucania kośćmi na forum.

I wreszcie coś, co w zasadzie powinno być na samej górze - Regulamin Last Inn. Z tym powinien zapoznać się każdy nowy użytkownik, a z tego co wiem, to niewielu tam zagląda, a potem się dziwią, że dostali warna

A teraz linki do sesji, które pomogą Wam zapoznać się z grą forumową od tej bardziej praktycznej strony:
Sesja Niemy Krzyk - jedna z najlepiej prowadzonych sesji na forum. Naprawdę wysoki poziom

Pierwsza sesja otwarta - czyli zapis tego, co dokonaliśmy grając po raz pierwszy "otwarcie"

Wydaje mi się, że tyle powinno wystarczyć. W razie jakichkolwiek pytań najlepiej zgłosić się na PW do któregoś z moderatorów. Zawarłam tutaj najważniejsze linki, reszty powinniście poszukać sami. Tutaj wszystko jest, wystarczy dobrze się rozejrzeć.
Więc zanim zadasz pytanie - poszukaj, poczytaj, sprawdź, może już gdzieś kiedyś ktoś miał podobny problem, który został już rozwiązany.
Powodzenia
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 07-11-2011 o 00:31.
Milly jest offline