Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2005, 10:28   #1
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
[postapokaliptyczna strategia] Pomysł!!!

Mam taki skromny, choć ciekawy (moim zdaniem) pomysł.
Otóż moze można utworzyc coś na kształt sesji, jaednak opierające się bardziej na strategii. Chodzi mi o zarządzanie krajem fantasy, każdy gracz byłby władcą, i podlegała by mu cała gospodarka, wysiłki militarne itd. Już kiedyś brałem udział w podobnej "sesji" - było stworzone oddzielne forum tylko na potrzeby tekiej gry. Oczywiście jest 1/2 mistrzów, którzy ustalają system tz. opisują podstawowe zasady gospodarki, opisują reakcje ludności i obliczają (na podstawie przygotowanych specjalnych wzorów) jaki wpływ mają decyzje władcy. Według mnie taka gra jest niezmiernie pociągająca i pewni ciekawsza niż zwykłe strategie, gdyż mozesz robić w swoim państwie co tylko zechcesz.
Ja osobiście wolałbym być graczem, ale mogę zostać i mistrzem.
Czekam na wasze spostrzeżenia.
Jak sądzicie czy taka gra może się udać (tz. może na pewno, bo już taka była, ale czy chcecie w nią grać)
Ilość graczy - nie ma granic. Czym więcej tym lepiej.

Czekam i pozdrawiam.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline