Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2005, 15:20   #3
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Bardzo ciekawa praca, wielkie dzięki. Jednak chodzi mi o to, aby nie było kart postaci i gracze nie musieli udawać kogoś, kim nie są. Pragnę aby kazdy sam siebie sprawdził jak mu wychodzi kierowanie państwem, a nie jest ograniczony przez statystyki. Sam juz w znacznym stopniu stworzyłem system (a raczej go tworze i odnosi sie on tylko do obliczeń), cała reszta będzie storytellingowa. Otóż np. gracz powie, iż pragnie zniesienia poddaństwa, wtedy ja opiszę mu jak wpływa to na gospodarkę (wyliczenia) oraz jak reagują mieszkańcy (storytelling). Gracz jako postać będzie posiadał tylko kilka cech zmiennych, takich jak autorytet (w danej grupie społecznej), sława itd. Całość zależy od gracza.

Czekam na pomysły i kandydatury.
Pozdrawiam.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline