Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2008, 10:58   #1
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
HAX-1, 13-14.09.2008, KrakówPOCZĄTEK: Sobota, 13.09.2008, 10:00
KONIEC: Niedziela, 14.09.2008, 15:00
MIASTO: Kraków
LOKALIZACJA: Solvay, ul. Zakopiańska 62
LIMIT MIEJSC: 300
Cytat:
Hinomaru 1st Anniversary eXperimental to konwent pod flagą Hinomaru Fandom. Jak sama nazwa wskazuje, jest to konwent urodzinowy, organizowany na pierwszą rocznicę powstania naszego fanowskiego projektu, która przypada dokładnie 14 września 2008, o godzinie 00:00. Zapewne większości fanów przychodzi pewnego razu myśl o tym, co chcieliby przeżyć na konwencie, jak zorganizować atrakcje, w jaki sposób się bawić... HAX-1 organizują ludzie od lat aktywnie działający w polskim fandomie mangi i anime. Wprowadzając w życie projekt Hinomaru Fandom, chcemy, we współpracy ze wszystkimi fanami, poszukiwać nowych rozwiązań i doskonalić stare, aby życie fana było jeszcze pełniejsze i ciekawsze. Działalność nasza dotyczy, na razie, najbardziej widocznych elementów życia fandomu - konwentów, lecz nie zamierzamy na tym poprzestać. Jest to, więc, prawdziwy konwent fanów dla fanów.
Jednakoż, do wszelkiej działalności potrzebni są ludzie. Jeśli, zatem, chcesz się wypowiedzieć na temat polskiego fandomu mangi i anime, konwentów, tego, co chciałbyś (lub chciałabyś) robić publicznie, bądź w domowym zaciszu - przyjedź! Wypowiedz się, podyskutuj, weź udział w jakimś konkursie, zabaw się jak należy i poznaj nowych ludzi! Możesz też przyłączyć się do nas i przyczynić się do czegoś, co przyniesie radość wielu osobom. Fizycznie obalamy mit o "starych fanach" zamykających się w hermetycznej "elicie". Dzielimy się naszym doświadczeniem i pomysłami, oraz zachęcamy do tego samego. Hinomaru jest podobne do projektów Open Source - każdy może przyłączyć się i coś zmienić na tym świecie. Krótko mówiąc, HAX-1 to konwent dla wszystkich, komu zależy na tym, aby świat naszych wspólnych zainteresowań był jeszcze wspanialszy.
HAX-1 to konwent dla ludzi z pasją!
Przyjedź i podziel się swoją pasją z innymi!
CENA KARNETU DWUDNIOWEGO: 30 zł
Dostępne będą tylko karnety dwudniowe w przedsprzedaży. Brak sprzedaży wejściówek bezpośrednio na konwencie, ani biletów jednodniowych.
ZNIŻKI:
dla helperów aktywnie działających przez cały konwent:
wejściówki bezpłatne
dla osób prowadzących atrakcje:
1 atrakcja -10zł; 2 atrakcje - 20zł; 3 i więcej atrakcji - wejściówka bezpłatna
dla osób wspierających nas sprzętowo:
zniżka 50-100% wartości wejściówki (w zależności od dostarczonego sprzętu)
dla przedstawicieli sponsorów i patronów medialnych:
wejściówki bezpłatne (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Muszę przyznać, że HAX, prócz standardowych atrakcji takich, jak konkursy, cosplay, warsztaty ma też do zaoferowania dużo nietypowych rzeczy, czyli:
Cytat:
EVENTY

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE
Kilka słów na przywitanie i może coś jeszcze
GRILL
Jeśli tylko pogoda nam dopisze, zapraszamy Wszystkich uczestników konwentu do zabawy na świeżym powietrzu i... na grillowaną kiełbaskę.
LARP: BAL U IMPERATORA
Intryga, zdrada, śmierć i szampan za free. Co może się wydarzyć podczas jednego bankietu na statku? Każdy z bohaterów ma swój sekret, ma swój cel. Przyjacielem może się okazać ktoś zupełnie nieoczekiwany. Wątki polityczne, kryminalne, romantyczne i groteskowe serwują mistrzynie ceremonii: Samina, Dina, oraz barmanka Jaredina. Larp w klimatah bliskowschodniego przepychu. MAX 15 graczy. W ramach eksperymentu mistrzami gry będą Panie...
PROWADZĄCY: Otai, Araszi, Pućka
WIELKI POKAZ PARA-PARA
Głośna muzyka, wielka widownia, światła reflektorów i... właśnie TY pląsający na scenie do rytmicznych układów j-pop'owych. Zainteresowani mają dwie opcje. Pierwsza to przyniesienie własnych piosenek na płytach (CD, nie łazienkowych ) i zademonstrowanie swoich układów przed widownią. Pojedynczo czy też w grupie - nie ma to znaczenia. Na płycie prosimy o umieszczenie nazwy grupy bądź nicka (w przypadku solowego tańca). Druga opcja jest dla tych, którzy wezmą udział w warsztatach Para-Para. Świeżo upieczeni tancerze pokażą czego się nauczyli w ciągu paru godzin. Pokaz odbędzie się w ramach pierwszych urodzin Hinomaru.
PROWADZĄCY: Yue, 69chan
URODZINY HINOMARU
Czymże byłyby urodziny bez urodzinowego poczęstunku? O północy zapraszamy Wszystkich na małe co nieco. Będzie smacznie i wesoło!
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
i wiele innych. A Centrum Kultury Solvay (od dłuższego czasu modne miejsce konwentowe) wyjątkowo się do tego nadaje Więcej na stronie: HAX-1 - Hinomaru 1st Anniversary eXperimantal

 
Sayane jest offline