Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2008, 15:49   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Do tej pory łyknąłem bez żadnego problemu każda książkę fantasy oprócz książek Mistrza Tolkiena i Mistrza Sapkowskiego, ale to inna bajka, bo wystarczy przebrnąć przez kilka stron.
Wróćmy jednak do Dragonlance. Moim zdaniem warto jest przeczytać każdą książkę, chociażby po to, by stwierdzić, czy zgadzamy się z nieprzychylną opinią. Być może to właśnie my zasiejemy ziarno, które wykiełkuje i utworzy piękny kwiat zachęcający do przeczytania, pośród odpychających chwastów.
Takie jest moje zdanie.
Mówicie, że Wojna Dusz jest porażką. A ja właśnie to przeczytam.
Smoki Chaosu nie są dobre? Z chęcią dostane je w swoje ręce.
Być może chcę się sprawdzić na ile jestem fanem książek fantasy, a może lubię być złośliwy, a może chcę sprawdzić?

Ludziom, którzy zastanawiają się czy kupić cokolwiek z serii DragonLance, zdecydowanie mogę polecić. Wszystkie tomy Kronik, Legend, Drugie Pokolenie oraz Dalamar Mroczny. Tyle dotychczas przeczytałem, zajęty również innymi książkami. Frekwencja książek Smoczej Lancy, które mi się podobały jest 100%.
 
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem