Wątek: Monastyr
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2005, 09:41   #11
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
W sumie w DP ciężko wprwadzić postaci kobiece ale nie ma rzeczy niemozliweych tem bardziej, że w drugeij edycji mamy typy postaci niewieścich. Zaś jak już grac szlachtą to tylko w DP, nie wiem czemu Monastyr mimo, że ma duzo plusów (choć tylko wiem z czytania o nim) to jednak mi się wydaje, że tamtejsza szlachta to takie pludry... Ale nie grałem to nie wiem na pewno.

Mieliśmy z kompanionem Monastyr zakupić ale nic z tego nie wyszło, szkoda Może ktoś tu poprowadzi sesyjke w oparciu o owy sytem tak aby gawiedź podziwiała owo novum?
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem