Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2008, 12:16   #3
Idrith
 
Reputacja: 1 Idrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skał
Doceniam subiektywne zdania czytelników, bynajmniej się nie przejmuję twoją wypowiedzią gdyż nagadałeś głupot mój drogi Ponieważ nie masz zielonego pojęcia jaka jest fabuła sesji którą mam zamiar poprowadzić , nazywa się ona AUTORSKĄ gdyż świat "tamtych lat" nie został gruntownie opisany przez Kinga , a ja go przetworzyłam i dopasowałam do swoich potrzeb.
Napisałam o technice to co miało być i dodałam " reszta wg książki" co znaczy że dopuściłam się wprowadzenia własnej inwencji twórczej.

"każdym razie na świecie już ich nie ma zaś tajemnice jak np. budowa samochodów nie jest znana ludziom o których mówisz. Poza tym samochody nie przyjęły się przez brak paliwa, którego po prostu ludzie z tych terenów nie byli wstanie wytworzyć. Każda nawet najzwyklejsza działająca lodówka jest także luksusem."

ale o jakim świecie ty piszesz? Twojej prywatnej sesji? Bo ja napisałam JAK JEST więc nie rozumiem o co ci chodzi.

Zostawiając przytyki i "kulturalne zwrócenia uwagi" jest to REKRUTACJA a nie wątek w którym proszę współforumowiczów o ocenę sesji, poza tym musisz popracować nad czytaniem ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałam że masz przypakować postać żeby była równa Rolandowi. Umiejętność mistrzowska to może być nawet rozpalanie ogniska, haft ozdobny czy opowiadanie gawęd. Myślę że każdy jest w czymś na swój sposob dobry, tak jak każdy umie coś dziwnego. Ale tak jak mówiłam, cóż, nie prosiłam o ocenę, podyktowaną zresztą chyba chęcią zepsucia mi humoru, bo nic konstruktywnego nie napisałeś.
A za punkty reputacji dziękuję, chociaż naprawdę, nie trzeba było

BTW, po prostu liczę na pomyślunek graczy i zrozumienie że postacie mają być "realne, namacalne" a nie przypakowane.
Nadal proszę o pytania, jak coś będzie niezrozumiałe chętnie wytłumaczę
 
Idrith jest offline