Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2008, 12:19   #4
kszyk
 
Reputacja: 1 kszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
W każdym razie na świecie już ich nie ma zaś tajemnice jak np. budowa samochodów nie jest znana ludziom o których mówisz.
Nie do końca, w ksiazce jasno pisze ze w Gilead miedzy innymi produkowano amunicję, czy też używano prądu. Technika w MW jest obecna, choc większa jej część to bazowanie na przeszlosci.

Cytat:
. Poza tym doprawdy nie wiem jak młody chłopak ma mieć umiejętności równe Rolandowi albo nawet i większe a przecież on był wyjątkiem jeśli chodzi nawet o Rewolwerowców.
Przypomnij sobie jakie umiejętnosci mieli towarzysze Rolanda, którzy nawet jeszcze nie byli Rewolwerowcami.

Cytat:
Chyba, że postaci będą miały minimum ok. 18 lat.
Jeśli uderzasz już w taki bardzo ostry ton może najpierw przeczytaj uważnie rekrutację, niech zacytuję:

Cytat:
1. Rewolwerowiec < tylko dla panów>( wiek w momencie rozpoczęcia sesji 20 -24 lata)-

dalej:
Cytat:
Chyba przesadziłeś Hmm no wiesz powinieneś
Idrith to żeński nick, kolego


Cytat:
No dobra po czepiałem się i to ostro
Wiesz co, dyskusja na forum to miął rzecz, ale czasem na prawdę warto zejść z tonu niesamowicie madrej osoby. Milej się to czyta.
 
__________________
Srebrny w mózgu chip
wolnym czyni mnie
gdy zespolony z metalem
dostrajam się
kszyk jest offline