Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2008, 12:26   #5
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Iridih nic konstruktywnego? Wycofuje to co powiedziałem odnośnie mojej chęci zagrania w tej sesji. To sztuka przyjąć krytykę jeśli ma ona sens a ja piszę czerpiąc swą wiedzę nie tylko z książęk Kinga ale także z jego wywiadów i opisów świata oraz.. innych pozycji poza "Mroczną Wieżą", którą opisał w tym świecie więc.. nie mów, że nie wiem co piszę. Może nie opisał gruntowanie tego co się działo wcześniej, ale opisał go wystarczająco żeby wykluczyć to o czym piszesz. To co by wystarczyło to napisanie tego, że sesja oparta jest na świecie Kinga, ale nie jest jego dokładną kopią, którą nagiąłeś wg. swoich potrzeb a tego mój drogi nie napisałeś. Co do umiejętności to idę o zakład, że dając takie możliwości jakie nikt nie napiszę o rozpalaniu ogniska albo haftowaniu na poziomie mistrzowskim tylko wybiorą dajmy na to strzelanie. Mój głos w tej dyskusji się skończył jako, że nie przyjmujesz do siebie uwag obrażając innych czego ja nie zrobiłem ani razu. Mimo wszystko powodzenia w sesji.

Kszyk:
"Nie do końca, w ksiazce jasno pisze ze w Gilead miedzy innymi produkowano amunicję, czy też używano prądu. Technika w MW jest obecna, choc większa jej część to bazowanie na przeszlosci."

Zgadzam się i tak też było, ja pisałem o rzeczach takich jak paliwo czy tworzenie maszyn.

Co do Iridith to nie pisałem to, żeby ją obrazić i tym bardziej bez ostrego tonu, ale jako fan Kinga, ale fakt nie wiedziałem, że rozmawiam z kobietą
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 07-09-2008 o 12:32.
traveller jest offline