Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2008, 13:40   #6
Idrith
 
Reputacja: 1 Idrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skał
So.. napisałam posta ale mi się skasował, dodam tylko że teraz już chyba nikt nie będzie miał wątpliwości o co mi chodzi i że świat został nieco nagięty, pojawiła się nowa informacja w tekście rekrutacji Chociaż wydawało mi się że jest to jasne że jesli piszę że ŚWIAT JAKOŚ WYGLĄDA to tak wygląda bo takie jest założenie MG

A moja odpowiedź jest tylko skwitowaniem twojego sympatycznego tonu pierwszej wypowiedzi
Tak jak pisałam wyżej, wierzę w zrozumienie ludzi i to że stworzą sensowne postacie. Zresztą wystarczy zagłębić się w IV część sagi i spojrzeć na ka-tet Rolanda (jak pisał Kszyk), wydaje mi się że jednak coś umieli, a my tu mamy zagrać postaciami w wieku 20-24 lata.
 
Idrith jest offline