Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2005, 16:55   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
[rekrutacja] Changeling: The Dreaming

[center:52d5d213cf] [/center:52d5d213cf]

Długo zastanawiałam się nad tym, czy jest sens ogłaszania takiej rekrutacji. Mam przygodę do Wilkołaka, znam ten system i ta rekrutacja właśnie jego powinna się tyczyć. Cóż ja wiem o świecie Odmieńców? Nie czytałam żadnego podręcznika. Opieram się jedynie o to, co znalazłam w internecie, te kilka (cudnych) recenzji i w zasadzie to wszystko. A jednak...
Jednak świat Changelinga jest mi tak bliski, jak chyba żaden inny. Świat Sandmana jest mi jeszcze bliższy. Więc przepraszam wszystkich tych, którzy znają się na systemie Changeling: The Dreaming, bo to, co mam zamiar poprowadzić, to tylko w przybliżeniu Odmieniec. Nie może nim być napewno, bo nie można czegoś poprowadzić nie znając w ogóle podręcznika. A może jednak można?

Zakładam, że wielu z Was nie słyszało nigdy o tym systemie. To akurat nie stanowi dla mnie żadnego problemu, ani dla Was też nie powinno. Zależy mi na ludziach, którzy potrafią wczuć się w postać, oddać coś z siebie w sesji, którzy nie zniechęcą się po kilku postach i którzy chcą przeżyć coś, czego nie było jeszcze w żadnym systemie - wypróbować w pełni siłę swoich marzeń i wyobraźni.

O świecie Changelinga powinniście wiedzieć tylko tyle, ile jest opisane na tych kilku stronach:
Changeling w Inkluzie - traktujcie to jako wprowadzenie w klimat.
Nigdy... przenigdy nie dorastaj - bardzo fajnie napisany krótki art.
Malowane Snami - główne źródło wiedzy o Odmieńcach.
Kilka pytań i odpowiedzi - link anglojęzyczny, ale każdy, kto ma podstawy angielskiego, napewno zrozumie. To kilka pytań dokładnie ilustrujących czym są marzenia i jak łatwo można z nich zrezygnować...

Mój świat Changelinga będzie się opierał o te zdawkowe informacje oraz o komiks Sandman. Jego znajomość też nie będzie Wam potrzebna w dużej mierze. Czego więc oczekuję? Napisania historii postaci, zwykłego człowieka, który mimo wszystko nie jest zwykły. Wysilcie swoją wyobraźnię i stwórzcie postać takiego człowieka, który nie mając pojęcia o istnieniu tego innego świata, świata Fae, nie zatracił do końca umiejętności snucia marzeń, który ma przeczucie, że pod powłoką zwyczajności, świat wcale nie wygląda tak samo. Im ciekawsza będzie Wasza historia, tym lepiej dla Was.

Przygoda będzie opierać się tylko na storytellingu, więc żadne statystyki nie będą Wam potrzebne. Warto jednak zaznaczyć w swojej historii swoje główne plusy i minusy. Taki zwykły-niezwykły człowiek musi się wszak wyróżniać czymś od innych.
Ilu graczy potrzebuję? Myślę, że przygodę mogę poprowadzić nawet dla jednego chętnego użytkownika. Moim marzeniem byłoby posiadanie trzech aktywnych graczy z dobrymi historiami. Górną liczbą jest czwóreczka.

I to by było chyba na tyle ze wstępnych informacji. Czekam na zgłoszenia a następnie na ciekawe historie. W razie wątpliwości i pytań - piszcie.
 
Milly jest offline