Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2008, 13:57   #1
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Post [Komentarze] Ostatni Bastion

Witam wszystkich graczy i życzę miłej gry w przyjemnej atmosferze.
Dwie sprawy na początek:

- Po pierwsze, moja zaawansowana skleroza uniemożliwiła mi wspomnieć części z was (np. Aschaar), że jesteście maksimum jeden dzień po waszym opętaniu. Stąd wrzuciłem skromne modyfikacje już w trakcie pisania posta wprowadzającego.

- Po drugie. Proszę, aby wszyscy gracze napisali mi tutaj "jak krowie na rowie", która jaźń gra główne skrzypce w waszej postaci. Czy jest to demon, czy też śmiertelnik. Nie zawsze byłem to w stanie wywnioskować na bazie waszych historyjek, choć w niektórych przypadkach było to łatwiejsze niż w innych. Z góry dzięki.

Duża ilość z was, nie licząc Nemo, ma w obecnej sytuacji pełną wolność zachowań. Pozwalam w waszych następnych postach dowolnie (ale rozsądnie!) współtworzyć wam świat. Po prostu napiszcie mi na komunikatorze, ogólny zarys waszego "swobodnego" posta, a ja powiem wam czy coś takiego przejdzie. Akcję właściwą posunę do przodu odrobinę dopiero w moim następnym poście. Chcę dać wam czas na nieco przemyśleń, refleksji...khof...krwistej rowałki...khoff...i tak dalej.

Jeszcze raz, miłej zabawy.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 09-09-2008 o 14:00.
Highlander jest offline