Wątek: Awesome w RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2008, 14:17   #1
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Awesome w RPG

Zakładam temat, abyśmy mogli się dzielić najbardziej kozackimi pomysłami wymyślonymi do sesji/na sesji rpg.

1) Kiedy potrzebujesz rzucać granatami na większa odległość, to przyczep je do beltów i strzelaj z kuszy.
"cytat: Nie zniszczysz mojego pancerza byle kuszą!"

2) Postać do wampira. Aby zdobyć dużo punktów z wad, wybrałem poczwórną schizofremię. Czysta zabawa w odgrywanie takiej postaci plus dopakowane staty, pozycja i inne.

3) Sesja wilkołaka. Jechalismy po chodniu, bo droga była zakorkowana. Na drodze staneła nam matka z dzieckiem, więc aby ją uratować, wyskoczyłem z samochodu (a bylem kierowcą), uderzeniem pięści przesunelem parę samochodów i utorowalem drogę po ulicy dla naszego samochodu. Na koniec wskoczylem z powrotem.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem