Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2008, 17:45   #1
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
[Neuro] Neverdie - Rekrutacja dodatkowa

Witam ponownie w tej sesji. Miałem przerwę i gracze mi się wykruszyli...
Krótko na temat sesji: Neverdie jest przykładem serii przygód różnych graczy w różnych miejscach. Będą sytuacje gdzie czas będzie dziwnie przyspieszał lub zwalniał aby każdy był w tym samym czasie. Bo nie wykluczam że możecie się zebrać w drużyny
Osoby które przystąpią do gry i zginą, nie mogą przystąpić drugi raz. Dlatego też każdy kto odpadł ma prawo powrotu i dokończenia materiału (dopóki jego przerwa była za żywota postaci).
Wymagam KP zgodne z Neuro 1.5 lub 1.0. 60 punktów do rozdania na współczynniki +1 z pochodzenia. Minimalna wartość 4 maksymalna (nawet z bonusem za pochodzenie) 20. 30 punktów na specjalizację, 35 na co tam chcecie.
Grę będziecie rozpoczynać w 80% w lokacji swojego pochodzenia, chyba że rzucę przed waszym wprowadzeniem 17+ albo jesteście z NTZI, wtedy czeka pikantny początek...
Kostki rzucam ja u siebie, każdy mój gracz potwierdzi że jestem neutralny Przy czym większość scen bitewnych proponuję rozegrać via gg lub skype.
Limit graczy przy jednym razie: 5. Jak komuś się zachce powracać po przerwie? Musi poczekać aż komuś się umrze.

Klimat gry będzie mieszany między wszystkimi kolorami NS i Fallouta, mechanika z Neuro. Przewiduje i luźne imprezy jak i krwiożercze jatki, a dla pełnoletnich.. No wiecie.. Nie będę głośno pisał

Zapraszam do zabawy
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P

Ostatnio edytowane przez Neoworld : 12-09-2008 o 16:55.
Neoworld jest offline