Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2008, 19:30   #1
Slaughter
 
Slaughter's Avatar
 
Reputacja: 1 Slaughter nie jest za bardzo znany
Post [Neuroshima 1.5] Kurier by Slaughter

Kurier by Slaughter

Przez pustkowie mknie zardzewiały, obity metalowymi osłonami samochód. Prędkość z jaką jedzie, świadczy o tym, że albo się spieszy, albo ma na karku coś lub kogoś od kogo stara się uciec. Gdy auto zbliża się w moją stronę, widoczne są dziury po seriach kul w osłonach auta, daje to do myślenia, że ten samochód już nie raz zaznał gościny gangerów którzy upodobali sobie to właśnie miejsce... pustkowia do polowań na niewinnych że tak powiem turystach. mogę też dostrzec dziwny znak na przedniej masce... to nie jest zwykły turysta... to kurier do wynajęcia. Znak ten świadczy też, że kurier został wysłany by przekazać bardzo ważną paczkę i że należy do jakiejś większej firmy... boże, który idiota pracując samotnie odważył by się na zamieszczenie takiego znaku na masce. Przecież to jest jak wiadomość gangerów "Catch me if u can" mam sporo gambli w pace... lub poprostu koleś bawi się w Fedex .

Poprowadzę sesję klasycznej neuroshimowej gry w systemie narratorskim. Kostki i obliczenia idą w niepamięć, chyba, że uznam że walki bądź innej akcji ja sam nie mogę rozstrzygnąć.
Przyjmę od 3 do 5 graczy w zależności od znajomości Neuro. Co do postaci nie mam wymagań. Do pochodzenia profesji i innych rzeczy też nie potrzebuje konkretności.
Pierwsze 5 osób które się tu zapiszą zostaną przyjęte.
Chciałbym żeby każdy kto chce grac, napisał ile będzie miał mniej więcej wolnego czasu.
Jeszcze małe sprostowanko co do postaci (KP a raczej jej częściowy szkielet ma zawierać):
-Pochodzenie
-Profesja
-Specjalizacja
-Umiejętności (tak z grubsza)
-Sztuczki (nieobowiązkowe)
-Choroby
-Coś o postaci (też nieobowiązkowe ale mile widziane :])


Lost
Krótkie treściwe, postowanie przynajmniej 3 razy w tygodniu. jeśli będzie taka potrzeba to po prostu stworzymy dwie grupy, jedna która ma więcej wolnego czasu i co będzie często pisać, a druga rzadziej. :P
 

Ostatnio edytowane przez Slaughter : 11-09-2008 o 20:37. Powód: Odpowiedz dla użytkownika Lost
Slaughter jest offline