Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2008, 00:20   #10
Crys
 
Crys's Avatar
 
Reputacja: 1 Crys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwu
Iiiha. I ruszyli :P
Wybaczcie mi zwłokę, ale los się obrócił przeciwko mnie. Jednakowoż nie dałam się łatwo, ostatecznie potyczkę wygrałam. I oto veni, vidi, czy vici, to się okaże
Z postu jestem megaśrednio zadowolona, jeszcze zwrot powtórzyłam, a wcale nie udłubałam takiego długiego, ech. Wyrobię się, będzie lepiej.
W ogóle witam współgraczy i oby było nam ze sobą dobrze

Pozwolę sobie również walnąć na dzień dobry parę moich uwag (w porządku alfabetycznym):
Aschaar - przeboska postać, jak tak na zainteresowania/wygląd patrzę
Carn - Twoja jest chyba ostro zakręcona
Lhianann - zawsze chciałam być ruda, poza tym strasznie mi się wydaje eteryczne i pasujące ^^
Nemo - dziki fan czekolady jak mniemam? może G. znajdzie z nim jakieś wspólne cechy?

od razu podkreślam, że nie chciałam nikogo urazić, czy coś, tylko jakoś rozbudzić wątek. jak przesadzam, to weźcie mnie walnijcie przez łeb :P ale takie miałam myśli "na świeżo" po przeczytaniu postów.
a co do MG - oj knuje coś knuje. oj, biedni my...
 
Crys jest offline