Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2008, 23:53   #1
Kagonesti ZW
 
Kagonesti ZW's Avatar
 
Reputacja: 1 Kagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłość
Question [Komentarze] Syndykat: Kroniki - "Niewygodny sojusznik"

Ok, moja pierwsza sesja na tym forum. Prosiłbym o odpowiadanie 1-2 razy w tygodniu. Mam nadzieję, że wam się pierwszy post podoba, i że cała sesja się spodoba. Wklejajcie informacje o swoich kartach postaci. Mam nadzieję, że niczego nie poplątałem. Jeszcze będę się kontaktował z Milly, to mi powie co i jak.

Aha, mam nadzieję, że na tym forum można wklejać normalnie historie, szczegóły, statystyki, ect. ? Jeśli nie, to sesja przeniesie się na forum, które to umożliwia (np. postapokaliptyczne, albo cyberpunk).
 
__________________
"You can have power over people as long as you don't take everything away from them. But when you've robbed a man of everything, he's no longer in your power." Aleksandr I. Solzhenitsyn.
Kagonesti ZW jest offline