Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2005, 11:24   #10
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Paradise Kiss to seria mojego życia. Jest u mnie numerem 1. To dzięki niej w tym roku poszłam zaocznie na kostiumografię. A z Caroline znalazłam wiele wspólnego, choć staram się nie utożsamiać z bohaterami mang. W tym wypadku było to jednak nieuniknione. Seria TV jest już dostępna np. na Shareazie. Sciągnęłam 1 odc. jeszcze bez sub'u. I ... przeżyłam szok. Grafika jest okropna. Zwłaszcza Arashi. Głosy postaci kiepsko dobrane. Ruchy postaci (np. w czasie biegu) nieplastyczne i kanciaste, a SD pożal się Boże - przypomina to rysunki z Pinokia. Przynajmniej takie mam skojarzenie. Zepsuli cały klimat. Zbeszcześcili moje sakrum :P. Jeśli wytwórnia nie ma wystarczająco kasy lub pomysłu, to nie radzę jej w ogóle brać się za animację. Za to mile zaskoczyło mnie, ze w endingu jest piosenka zespołu Franz Ferdinand "Do you want it". Bardzo lubię ten zespół . I jeszcze jedno. O wiele ładniejsza jest seria poprzedzająca Paradise Kiss, "Gokinjo Monogatari", opowiadająca o Mikako. Tomy są do ściagnięcia przez mIrc, a seria ma ok 52 odc. i jest o wiele ładniej zrobiona. Pod każdym względem :]. Btw - jakby ktoś miał tę serię, to chętnie się potarguję o nagranie
 
Ribesium jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem