Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2008, 13:35   #8
Van der Vill
 
Van der Vill's Avatar
 
Reputacja: 1 Van der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumnyVan der Vill ma z czego być dumny
Parę spraw do nadmienienia:

- wciąż czekam na nowe zgłoszenia!
- ja na razie, dostałem pełne zgłoszenia od Szaine, MrYasia oraz Cedryka (jeśli się nie mylę); wciąż czekam na karty od kolejnych dwu ludziów, którzy jeszcze mi ich nie przesłali;
- prosiłbym o ważną kwestię, jeśli chodzi o historię postaci: z racji tego, iż chcę, by wszyscy znali się już z czasów "sprzed sesji", proszę o modyfikację historii tak, by ostatnie lata BG spędzili w gronie słynnej kompanii najemników, która przed miesiącem czy dwoma została rozbita;
- umiejętności z drugiej klasy wprawdzie mamy, ale się nie dublują, to jest, nie zdobywamy darmowego +10 do umiejętności; za to zdolności nie mamy żadnych, o ile ich nie wykupimy

No, to na tyle. Chętnie wystartowałbym jak najwcześniej, także proszę się spieszyć :P Wszelkie pytania zgłaszać do mnie, najlepiej na gg.
 
Van der Vill jest offline