Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2005, 11:52   #25
Bladowicz
 
Reputacja: 1 Bladowicz ma wyłączoną reputację
Mi się podobają dwa pomysły. Obydwa są wręcz banalne.
Jeden to lustrzane odbicie bohatera. Dokładne. MG korzysta z jego karty postaci i jego ekwipunku. Rzuca kośćmi na widoku. Nie stara się pozwolić graczowi wygrać. W takim wypadku szanse wygrania to 50% (plus to ze monster atakuje w pierwszej rundzie jako pierwszy bo z zaskoczenia :P)
Drugi to jakiś mały duszek który niema materialnej postaci i nie jest możliwe zeby walczyć z nim wręcz (alez to rozzłości naszego super woja) a wywołuje w wojowniku nienawiść i agresje w stosunku do każdej żywej istoty. I ty np. nalge sie okazuje ze wojownik rzuca sie na reszte druzyny która nie jest w stanie zdjąć z niego zaklęcia (bo go niema) i nie widzi ducha. Albo nagle w mieście rzuci sie na strażnika bo będzie myślał że to zombi.

A co do umarłych to.... zgadzam się. To nie powinno być mięso armatnie. Zombie to jeden z najgroźniejszych przeciwników. Np. Ty mu wbijasz miecz w bedech a on jeszcze bardziej sie na ten miecz nabija az jest w stanie cię ugryźć. No i jezeli zabije kogoś z drużyny to nagle okazuje się że dodatkowo jest nowy super potezny zombie :P
P.s. Gdybym ja nagle zobaczyl trupa mojego kumpla ktory mnie atakuje to ucieklbym gdzie pieprz rosnie.
 
__________________
I'm a person just like you
But I've got better things to do
Bladowicz jest offline