Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2008, 23:44   #1
Dimitrij Urianov
 
Dimitrij Urianov's Avatar
 
Reputacja: 1 Dimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumny
[Komentarze] Stocznia

Cóż, zgodnie z prośbą, komentarz uruchomiony. Tu można pytać, a ja wyjaśnię już na początku.

'Ja dostałem dwa skalpele i rolkę bandaży a on myśliwiec!' - każdy zaczynał tam, gdzie byłby normalnie podczas rutynowej służby na fregacie wojskowej. Tak więc Shepard pilotuje, bo jest jednym z sześciu (redukcja do dwóch obecnie) pilotów eskorty, a Galagar jest w pomieszczeniu szpitalnym. Owo zatrucie od-wodne to po prostu fakt, że czyjś organizm nie lubi wody z odzysku.

Pewnie padnie pytanie o budowę okrętów - od wewnątrz statki VMS są dość ciasne (te mniejsze). Można porównać do łodzi podwodnych.
Większe jednostki mają korytarze główne, zwykle szersze i mniejsze serwisowe. Fregaty 'Egida' to te mniejsze.

I ktoś tu trafił z wyborem avatara Battlestar Galactica było jedną z inspiracji podczas tworzenia walk w przestrzeni.

Pytania dowolne - jako, że jest to sesja demonstracyjna, dodatkowe objaśnienia odnośnie technologii/ogólnie świata.
 
Dimitrij Urianov jest offline