Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2008, 19:00   #2
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
Brodacz, który ludziom znany był jako Grom leciutko przytupywał jedną nogą. Był zdenerwowany. Pochodził z Middenheim. Całe życie mieszkał wysoko w mieście wybudowanym na Górze Ulryka. Jako stworzenie z natury stworzone do życia w tunelach, nadto nie potrafiące pływać nie czuł się tutaj, w porcie, zbyt pewnie. Oczywiście tych emocji po twarzy nie było widać - w "kamienną twarz" grał z rówieśnikami... Ha! Jeszcze zanim broda mu wyrosła! Zdradzał go tylko nerwowy ruch nogą.

Z racji wzrostu mógłby uchodzić za człowieka. Niskiego, ale zawsze. Jak na Khazada był bardzo ludzko... zbudowany. Nie szeroki jak piec, jak większość pobratymców. Części ciała miał proporcjonalne, a węzły jego mięśni dawały się zauważyć nawet z pod kolczugi. Nie wyglądał na groźnego, taka sylwetka nie kojarzy się z zabijaką, raczej z człowiekiem ciężko pracującym. Coś jednak było w jego oczach, coś drapieżnego. To coś sprawiało, że rzadko kiedy ktoś go zaczepiał w karczmie by umilić sobie czas bójką. Dziwny? A to jeszcze nie koniec! Na twarzy nie miał ni znamienia, ni blizny. Jakby całe życie siedział pod kloszem, z dala od niebezpieczeństwa. Ponadto przez pas miał przewiązaną czerwoną szarfę.

Grom trzymał rękę na rogatym hełmie, który zabrał na pamiątkę z poprzedniego miejsca pracy. Pieniędzy nie zostało mu wiele. Nie wiedział w którą stronę się udać. Jego postanowienie było dość dziecinne. "To jak szukać wiatru w polu", pomyślał. Z ciekawości zerknął na pozostałych zebranych przy stole.

Panie majster, daj mnie pan piwa, byle nie... z importu pan daj, no! Więc ja jestem Grom i zawodowo zajmuję się obsługą topora bojowego. A wyście kto?
 

Ostatnio edytowane przez homeosapiens : 21-09-2008 o 16:16.
homeosapiens jest offline