Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2008, 19:33   #8
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Hektor uśmiechnął się okrutnie.
- Nie jestem pewien, czy którakolwiek z moim przygód, jakkolwiek by się one nie kończyły, nadają się do opowiadania przy jadle. I masz rację, drogi… Hamirezie.. Ludzie bez wątpienia są potworami, jednak są stwory, które są od nich znacznie groźniejsze. Choćby z powodu, że same kiedyś były ludzmi. – zagadnął dość.

- Wampiry, panie, to moja specjalność. Widzieliście kiedyś takiego? Namiastka, skończona, wyssana do szpiku kości namiastka człowieka. Albo jego „ulepszona” forma, jak zwykły mawiać o sobie. Rozumiecie? Istoty, które nocą potrafią bezpardonowo zakraść się do czyjegoś domu, domu rodziny, kiedy wszyscy śpią. Owszem, nie wszystkie może są takie, ale widok potem nie jest przyjemny. – w pewnym momencie jego głos zaczął narastać, ale uspokoił się szybko.

- Ba, opowiedzieć wam mogę. Nie mam nic do ukrycia. – i jakby na potwierdzenie swoich słów zdjął prawą rękawicę. Skóra na jego ręce była cała poparzona, zupełnie, jakby wsadził ją w żywy płomień, który trawił ją przed dość długi okres czasu. Z trzaskiem wyłamał palce nad stołem. Potem założył rękawicę.

- Ale nie teraz, kiedy jadło idzie. Historie te nigdy nie kończyły się zbyt przyjemnie, by można było w spokoju zjeść. – uśmiechnął się swoim zwyczajem. Na pogotowiu wysupłał z sakiewki kilka monet, by wręczyć je zaraz karczmarzowi za kufel piwa.
 
Revan jest offline