Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2008, 15:32   #7
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Cytat:
Toć u nas szaro, ponuro i kaczorkowato... Może jednak dało by się seting tak podkręcić by i z kultur amerykańskiej, azjatyckiej i innych dało się skorzystać?
Powiem wprost, nie dałem konkretnego miasta z tego względu, że MG jak i gracze musieliby się trzymać już z góry ustalonego układu ulic itd. czego nie lubię i z praktyki wiem, iż może rodzić to problemy. Ponadto daje tym samym możliwość wspólnego kształtowania metropolii(dzięki temu możecie właśnie dorobić rzeczy, ludzi i miejsca, które są Wam potrzebne). Jeśli zaś chodzi o nasz kraj to nie uważam, żeby był aż tak kulturowo w tyle a przede wszystkim chciałbym wykorzystać nasze piękne słowiańskie wierzenia i legendy w tej sesji

Jak na razie państwo pozostaje bez zmian, a jeśli więcej osób będzie naciskało, aby uległo to zmianie, wtedy to rozważę.

Cytat:
1: Broń - Mówisz dowolność byle by się dało zadawać śmierć. Jak duża dowolność. Czy to ma być tylko broń biała, palna czy może oba na raz.
Dobre pytanie Dowolność to dowolność, aczkolwiek osoby, które chciałyby seriami z automatu pruć do duszyczek muszą pamiętać o tym, że kule się nie „odnawiają”. Trzeba zdobyć w normalnym świecie amunicje, która dopiero po załadowaniu nabiera specjalnych właściwości

Cytat:
2: Moce - Max 3 to rozumiem, ale moje pytanie jest takie. Czy będziemy z nich mogli korzystać w sposób nieograniczony. Czy też na przykład 3 razy i koniec. Albo jeszcze jakieś liczniki energii czy inne udziwniania. Umiejętności ludzkie. Ile?? I ogólny zarys. Co możemy umieć. No i zgadzam się z przedmówcą. Polska jakoś mi nie pasuje jako arena tej sesji. Ot to wsio na razie.
Nadprzyrodzone moce i ich częstotliwość używanie itp. to jest sprawa indywidualna i omówię ją na końcu już z przyjętymi graczami, teraz chce zobaczyć co proponujecie. Oczywiście moc, mocy nierówna i właśnie przez wprowadzenie ograniczeń w ich posługiwaniu się będę w stanie zbalansować postacie. Na razie proszę się tym nie kłopotać i pisać swoje.

Co zaś się tyczy umiejętności ludzkich to niech będę przede wszystkim zgodne z historią, nie będę wprowadzał ograniczeń. Wystarczy wpisać najważniejsze z nich. Reszta „wyjdzie” na sesji jeśli ktoś będzie chciał rozwinąć swoją postać a nie trzymać się sztywno swojej KP.

To chyba na razie tyle.
pozdrawiam
 
mataichi jest offline