Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2008, 18:56   #2
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Hej Abi! Nie mogłam uwierzyć, jak zobaczyłam tą sesję. Oczywiście się na to piszę .

Na początku chciałam się zapytać jak dawno się to dzieje (w porównaniu do Apokalipsy), ale sama sobie to przeliczyłam.

Na początku planowałam grać Lorezail, ale niestety biorąc pod uwagę, że jest to ponad 3000 lat, to chyba odpada XD.

Czy przyjąłbyś jakąś pra, pra, pra, pra babkę Luinehilien?

PS. Gdyby ktoś się wahał, mogę powiedzieć, że Abi jest jednym z najlepszych MG u jakich grałam. Jego sesje są ciekawe, posty są długie i na czas. Polecam!
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 26-09-2008 o 21:38.
Odyseja jest offline