Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2008, 21:19   #7
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Po słowach Scandana Traum zmarszczył brwi, a jego twarz nabrała dziwnie groźnego odcienia.
Och tak, wpakowali mnie. Raz. Od tamtej pory jestem wyrzutkiem. Pytaliście o kryjówkę... Zazwyczaj nocuję tam, na tej dużej skale - rzekł, wskazując sporych rozmiarów skałę tuż za jeziorem. Miała około dwudziestu metrów wysokości, i była jedną z wielu skał porozrzucanych w tej okolicy. - Pokazac wam gdzie nocuję, czy od razu zaczniecie pracę? Nie chcę tracic za dużo czasu, z dnia na dzień moja sytuacja pogarsza się. Aha, szanowny Elfie, pytałeś o plan miasteczka. Nie mam takiego, ale mogę Ci coś naszkicowac, jeżeli to wam w czymś pomoże. I co się tyczy Wurtbauma, raczej już wie o tym, że dla mnie pracujecie, pod warunkiem że się zgodzicie oczywiście. Oczywiście to nie jest pewne, ale raczej go unikajcie. Tutejsi mieszkańcy są jacyś... Dziwni, wobec przyjezdznych. To jak, zaczynacie robociznę czy chcecie przenocowac?
 
Yaneks jest offline