Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2008, 22:27   #5
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hawkeye Zobacz post
Druga sprawa to ta twoja szczelność. Wiesz pancerz zazwyczaj się tworzy po to aby był szczelny i ktoś kto robił kamizelkę taktyczną z kevlaru (a nie keflaru) nie tworzy żadnych "tylnych wyjść" ...
Do ortu przyznaję się bez bicia. Cyferek tez można nie lubić. Te modyfikacja są dla tych co chcą, nie dla tych co nie chcą. Co do szczelności. Jak ma wyglądać pancerz który daje 100% szczelność. Jedyną taką formą 100% szczelności masz jak jesteś w gipsie. Obniżenie tak zwanej szczelności daje większą swobodę ruchu. Zgodzę się ze zdrowymi argumentami. Że komuś cyferki się nie pasują. Ale kiedy ktoś się najzwyczajniej mądrzy nad dysortografią i chęcią wprowadzania pewnych technicznych urozmaiceń. To niestety arogancja trochę kimś tu zarzuciła. wybaczcie za dobre chęci. Modyfikacje sprawdziłem na spokojnie, w praniu na moich sesjach na żywo.

Ragnaak, mam wojsko za sobą i wiem że nawet 2 kałachy są problemem. Do plecaka się nie mieści. A trzymając obydwa na ramionach żadnego nie użyjesz. Nikogo nie zmuszam aby teraz wszystko przeliczał. Jednak jak zobaczę bezsensowny gest obładowywania się łupami przy jednoczesnej walce, to zgadnij gdzie takiego typa odeślę. Na zdrowy rozsądek co mnie natchnęło do tych modyfikacji? Tylko gracze...
Lepiej jest mieć ogólną miarą typu "mniej więcej" jak ją opisałem. Czy liczyć wszystkie gramy i kilogramy? Po za tym, kilogram kamieni zmieścisz w kieszeni a kilogram waty też?
Pancerze są trochę niepotrzebnie skomplikowane. Ta modyfikacja powstała dla wszystkich graczy którzy lubią mieć trochę osłony, ale nie psuć sobie gry stosem utrudnień.

Czekam raczej na konkretną krytykę odnośnie błędów technicznych moich modyfikacji.
Marudzenie typu: "ja nie lubię" zachowajcie dla siebie.
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P

Ostatnio edytowane przez Neoworld : 27-09-2008 o 10:28.
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem