Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2008, 17:43   #8
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Wrażenie:
Ogólnie biorąc, całkiem przyzwoity tekst – podobał mi się. Piszesz ciekawie i potrafisz zainteresować czytelnika treścią.

Ilustracje:
Są ładne i dobrze wpasowane w tekst, oraz – co równie ważne – są w odpowiedniej ilości – ani za mało, ani za dużo.

Język:
Tu zgadzam się z Mirą – wpadki są, lecz nie rażą w oczy. Da się czytać nie zwróciwszy na nie uwagi.

Spójność:
Tutaj nie mam czego komentować.

Kreatywność:
Wstawiłem „5”, albowiem napisanie tego tekstu wymagało nieco kreatywności.

Przekaz:
Przewodnik po Bretonii to właśnie kwintesencja przekazu. Oczywiście wstawię „5”, aczkolwiek muszę powiedzieć że w opisie niektórych krain (Lyonesse) brakuje wskazówek, co do ich położenia.

Na koniec jeszcze jedno zastrzeżenie:
Po przeczytaniu tego tekstu nadal zadaje sobie pytanie: „W jakim księstwie leży Marienburg i Altdorf ?”oraz „Co za za The Westeland?”; ale to już naprawdę czepianie się – zwyczajny człowiek nie żąda opisu każdej lokalizacji w jednym, zwykłym przewodniku.

PS: Chyba wstawieniem ocen do "Wrażenia" i "Przekazu" popsułem ci ocenę (za co najmocniej przepraszam - nie to było moim zamiarem).
 
Dalakar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem