Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2008, 20:23   #22
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Napisał ppaatt1 Zobacz post
Kutak --> Myślałem też aby moją postać usadowić w zakładzie psychiatrycznym, po czym gdy wybucha konflikt z niego ucieka. Włócząc się trafia na jakiś oddział i go jakoś szybko rekrutują, bo np. potrzeba rąk do pracy Może być taka historia, czy raczej trzymać się zwyczajnego wstąpienia do woja?
Znów potykamy się o to samo - logika.

Psychol, okej, nie każdy musi o tym wiedzieć. Ale to XXI wiek, to armia państw zbiurokratyzowanych, nie Rwanda, gdzie każdy może dostać kałasza (powiedzmy :P). Więc na żadną broń liczyć nie możesz, nawet nie powinieneś mieć większego kontaktu z żołnierzami, tylko by kontrolowali Twoją pracę - a w takich wypadkach przyjaźnie raczej się nie powstają. Sama ucieczka z wojska... Cóż, nie byłbyś ścigany - więc po co byś wiał? Nikt od początku nie wiedział o złocie, a było ciężko, więc... Czemu postać nie wróciłaby do domu? Bo jest piromanem? Co to za wytłumaczenie?

Poza tym jak żołnierze traktowaliby cywila?

No, tyle z mojej strony. Jak to logicznie ułożysz to kartę przyjmę do kandydatów. A czy się dostanie do samej gry... No, czas pokaże.

Gob1in, bardzo dobre podejście.

Pozdr
K.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline