Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2008, 00:48   #3
Nicolas
 
Reputacja: 1 Nicolas nie jest za bardzo znany
1. Faktycznie przegiąłem lekko jak teraz widzę Już jest rozjaśniony trochę, wystarczy odświeżyć.
2. 1-2 posty na tydzień, więc tak do przyszłej środy najpóźniej.
3. Zmęczony coś jestem, zła pora na dodawanie takich rzeczy Tak, podstawowe informacje o sobie znacie, ale tak na prawdę nie jest to wiele. Proszę przedstawcie podstawowe informacje o swoich postaciach tutaj. Na pewno podajcie imię/pseudonim pod jakim znana jest postać w mieście, klan, jakieś podstawowe informacje o zajęciu. Im bardziej znana wedle historii jest postać tym więcej informacji, ale też bez przesady.
Poza tym w pierwszych postach przedstawcie swoje postaci trochę szerzej W sumie to jakoś uznałem, że pierwsze posty będą przedstawieniem postaci w takiej czy innej formie. Oczywiście zapomniałem napisać, że chciałbym by tak było, ale cóż to już moja wina

Ah i jeszcze. W razie chęci przeprowadzenia rozmów między sobą- proszę bardzo, tylko przeprowadźcie to poprzez gg/maile czy co tam jeszcze i w poście niech pojawi się cała rozmowa. W tej chwili to jeszcze nie jest zbyt ważne, ale później się przyda. Jeśli chodzi o mój numer gg to zaraz prześlę go PMem.


A jeśli jeszcze jakieś pytania się pojawią... to odpowiem jutro Dziś już i tak kiepsko myślę
 
Nicolas jest offline