Wątek: Awesome w RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2008, 11:23   #2
kszyk
 
Reputacja: 1 kszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
1) Kiedy potrzebujesz rzucać granatami na większa odległość, to przyczep je do beltów i strzelaj z kuszy.
"cytat: Nie zniszczysz mojego pancerza byle kuszą!"
A to jakaś specjalna kusza czy po prostu chodzi o to, że obciążony bełt przekoziołkował w locie i spadł gdziekolwiek?>

Cytat:
2) Postać do wampira. Aby zdobyć dużo punktów z wad, wybrałem poczwórną schizofremię. Czysta zabawa w odgrywanie takiej postaci plus dopakowane staty, pozycja i inne.
Czym sie różni poczwórna schizofrenia od np potrójnej (poza kosztem punktowym)?

Cytat:
3) Sesja wilkołaka. Jechalismy po chodniu, bo droga była zakorkowana. Na drodze staneła nam matka z dzieckiem, więc aby ją uratować, wyskoczyłem z samochodu (a bylem kierowcą), uderzeniem pięści przesunelem parę samochodów i utorowalem drogę po ulicy dla naszego samochodu. Na koniec wskoczylem z powrotem.
Nie rozumiem co w tym fajnego? Nie lepiej (szybciej bo rozumiem że wam się spieszyło ) było przesunąć kobietę? A jak przesuwałeś te samochody na pełnej ludzi (zakorkowanej) ulicy to miałeś formę wilka, czy po prostu twoja postać jest taka silna ?
 
__________________
Srebrny w mózgu chip
wolnym czyni mnie
gdy zespolony z metalem
dostrajam się
kszyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem