Wątek: Awesome w RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2008, 11:32   #3
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Cytat:
A to jakaś specjalna kusza czy po prostu chodzi o to, że obciążony bełt przekoziołkował w locie i spadł gdziekolwiek?>
Widzę, że nie przyszedleś awesomować. Po prostu, posiadasz kuszę która strzela wybuchającymi bełtami.

Cytat:
Czym sie różni poczwórna schizofrenia od np potrójnej (poza kosztem punktowym)?
Tutaj wyszedł mój bląd, bo nie o schizofremię chodzilo tylko o rozdwojenie jaźni.
Postać z pięcioma osobowościami fajnie się odgrywa, jest kupa zabawy z tym. No i masa punktów z tego jest i można mocniej dopakować postać.

Cytat:
Nie rozumiem co w tym fajnego? Nie lepiej (szybciej bo rozumiem że wam się spieszyło ) było przesunąć kobietę? A jak przesuwałeś te samochody na pełnej ludzi (zakorkowanej) ulicy to miałeś formę wilka, czy po prostu twoja postać jest taka silna ?
Zrobiłem to w formie wilkołaka i dlatego, że była to dla mnie najfajniesza opcja w tym momencie. Nie wiem, dla mnie awesome jest wyskoczyć w pełnym pędzie z samochodu i zrobić w ten sposób miejsce do przejazdu.

Bracie, podziel sie swoimi Awesomami!

4) Lecząc postać mojego kumpla, zabiłem demona choroby mieczem.
5)Moja postać wilkołaka po pierwszej przemianie obudziła się w rozwalonym szpitalnym pokoju, bo sprzedała się na organy by ratować sierociniec z którego pochodziła.
6)Mój perkusita wjechał motorem na wieżowiec, po czym został zabity przez swojego menadżera, który okazał się być jego ojcem.
7)Mój cyborg jadąc opancerzonym jeepem jedąć z osobą, którą ochraniał, został zaatakowany przez latającego potwora który rozerwał dach. By ochronić pasażera, wyrzucilem go z pojazdu i wbilem się z miejsca w atakującego (wszczepy pozwalały mi na to).

Na wszelki wypadek:
Awesome - Miejski słownik slangu i mowy potocznej Slang młodzieżowy
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Darken : 02-10-2008 o 14:08.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem