Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2008, 22:28   #29
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Wszystkich chętnych, rzecz jasna, zapraszam do gry

A teraz garść informacji.

Po pierwsze, do tych, którzy już nadesłali karty (przypominam - przyjmuje tylko te wysyłane na e-mail, w formacie .doc lub .pdf, jeżeli chcecie dać więcej niż jeden obrazek - polecam ten drugi format) poszły moje odpowiedzi z uwagami. Dla jednych po jednym zdaniu, dla innych po stronie A4, więc poziom nadesłanych dotychczas prac jest różny, ale nie znalazłem jeszcze czegoś naprawdę złego. Tak więc, po poprawkach, każdy z was ma jeszcze szanse

Po drugie, o rekrutacji pojawiło się megalansiarskie info na liczach. Dziękujemy, w końcu miło poczytać.

Po trzecie, prosiłbym każdego z was o dołączenie do karty postaci obrazka przedstawiającego bohatera (na avatar) - w niedużym (200x200 pikseli) rozmiarze. Jeżeli wasz bohater ma różnić się czymś od przedstawionej na zdjęciu/rysunku postaci - zaznaczcie to.

Po czwarte, list. Póki co średnio wam to idzie - dostałem tylko jedną kartę postaci z naprawdę dobrym fragmentem korespondencji. Nie chodzi mi tu tylko o typowe "Cześć, jest fajnie, strzelamy, pa!". Ten tekst w zamyśle miał także ukazać charakter waszej postaci, ale ten "prawdziwy". To nie rola w dawnym oddziale, nie poza przyjmowana przez bohatera by nie wydać się nieciekawym czy pogary wartym - w liście chciałbym znaleźć prawdziwe przeżycia, zwierzenia. Jak na spowiedzi.

No, to tyla.

Powodzenia życzę
(przyda się, khe, khe, khe )

Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline