Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2008, 20:33   #4
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Inkwizytor zwrócił głowę do Kosmicznego Marine i uniósł lekko brwi.
-Nie jestem zdenerwowany bracie-Astartes. I proszę mi, wykaż kiedy straszyłem obecnego tu żołnierza tejże floty bitewnej? Tylko zwróciłem mu uwagę na uchylenie regulaminu wojskowego i uratowałem go przed gniewem lorda admirała który na pewno nie byłby tak pobłażliwy jak ja na takie sprawy. Co do kolejnych twoich słów, znamy słowo proszę, choć szczerze przyznam że zazwyczaj używamy go tylko w rozmowach z czcigodnymi Kapłanami Maszyny, oni są strasznie uczuleni na punkcie swej niezależności. I co do zaszczytów. Nie dbam o nie. Ale tak jak i tobie bracie-Astartes należy się pewien szacunek tak i mi, Imperialnemu Inkwizytorowi, się należy.

Poza tym.
- Złapał dwoma palcami łańcuszek na którym wisiała jego rozeta - To nie raz mi uratowało życie, wbrew pozorom ludziom często odechciewa się walczyć kiedy dowiadują się że stoją twarzą w twarz z przedstawicielem Inkwizycji Imperatora.
 

Ostatnio edytowane przez Macharius : 06-10-2008 o 20:37.
Macharius jest offline