Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2008, 23:38   #5
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- drogi Inkwizytorze. Na wstępie, skoro mamy razem współdziałać należało by się przedstawić. Jam to już uczynił ty zaś przepięknie mówiłeś o gniewie generała i rozecie. Co do rozety. Z bliska owszem, ale z daleka nikt nie będzie miał czasu aż tak się przyglądać i może popełnić głupstwo. A wówczas marny los. Ja na szczęście nie muszę nosić żadnych symboli bo z daleka widać, że jestem Aniołem Śmierci w służbie Wielkiego i Niepokonanego Imperatora.

Po czym zerknął jeszcze na żołnierza i dodał :
- jeżeli ten wasz generał jest faktycznie takim skurw... skurczybykiem to zawiążcie tego buta i idźcie w końcu po to o co prosił Inkwizytor. Ja mam czas bo długo żyję, ale drogi Ordo może w końcu się zniecierpliwić i posądzić was o herezje albo utrudnianie. Co jedno nie wyklucza drugiego.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!

Ostatnio edytowane przez Ragnaak : 12-10-2008 o 13:04.
Ragnaak jest offline