Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 13:27   #2
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Witam!

Tak sobie przeglądałem rekrutacje i bach! - coś w klimacie sci-fi. Jako cichy wielbiciel CyberPunka, MadMaxa, Riddicka i tym podobnych post-apokaliptycznych/futurystycznych światów jak najbardziej jestem zainteresowany taką sesją. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to nie do końca taki świat, jak w wymienionych wyżej tytułach, ale to co zdążyłem sobie przeczytać (czyli posty) wydaje się interesujące (lekturę przebiegu całej sesji uzupełnię jak tylko będę miał chwilkę).

Aktualnie myślę o dwóch postaciach:
1. Taki sobie typ koło 30 lat, łobuz raczej, doświadczenie w warbandzie, powód zainteresowania murem (maurem?, heh ) - finansowy, jakieś zlecenie, coś się wymyśli...
2. Niespełna 40-letni lekarz weterynarii, kiedyś członek organizacji typu Greenpeace (teraz sporadyczne kontakty), zainteresowany murem z powodów ideologicznych (eksperymenty na zwierzętach), takie tam...

Jeżeli prowadzący ma wizję jakiejś postaci, która ma dołączyć, lub jeden z przedstawionych wyżej zarysów pasuje bardziej od drugiego, to proszę o info.

Pozdrawiam!
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline