Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 19:23   #5
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Dzięki za pomoc w rekrucie, Sekal.

Co do preferencji postaci - ofc nie ma żadnych odgórnych wytycznych, ale...
Z punktu widzenia graczy Sekal ma rację. Ewentualnie przydałby się medyk polowy albo typowy żołdak. Jakkolwiek, powtarzam: Są to luźne koncepty, bo graczy się nie zamierza ograniczać w ten sposób.
Co do mnie i KP, jeśli miałbym coś zasugerować, to chyba tylko to, że niech to będzie solidna KP. Nie przesadzona, a solidna. Rozpisana. Z pomysłem. Sami wiecie, o czym mówię. Taka postać, z której wyniknie dobra historia i dobry plot. Patrzysz na kartę i myślisz: "Do diabła, chętnie spotkałbym takiego faceta/laskę".

Cytat:
Napisał Sekal
Osoba, która odeszła była lekarzem, przy czym nie wiem jakie MG ma zamysły związane z postacią tej graczki i czy medyk będzie nam potrzebny.
Jeżeli ona się nie zmieści do końca rekruty z wpisaniem posta pożegnalnego, a to spory okres czasu, to odcinam ją od sesji i robię z nią to, co chcę. Więc zapewne npc, prawda? Albo coś zabawniejszego, jak mi strzeli do głowy.
Medyk się zawsze przydaje, wierzcie mi, szczególnie w Triarii

I, tak, ostatecznie dobrze jest znać aktualną sytuację graczy. Nie w szczegółach, bo wprowadzana postać nie będzie pierwotnie częścią drużyny, ale niewątpliwie dobrze znać charakterystykę świata Triarii. W pierwszej rekrutacji zamieściłem mały słowniczek.

Coś pominąłem?
 
Irrlicht jest offline