Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 20:49   #1
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
[komentarze]Zawód: Żniwiarz

Witam wszystkich graczy!


Przede wszystkim zdecydowałem, że do ekipy dołączy jeszcze jedna osoba, którą jest John5 tak, więc aktualny skład graczy przedstawia się następująco:

1) Asmorinne Sofiè Rome
2) John5 Adam Wysocki
3) MidnightDominika "Nika" Dębska
4) WojnarJan Milniewicz

Wasze postacie tak mi się spodobały, że postanowiłem zrezygnować z początkowo zakładanej małej liczby graczy, ale również będzie to oznaczało, iż niekiedy dłużej będziecie musieli czekać na moją wiadomość.

Moje gg: 8200216

Pierwszym zagadnieniem, które chce poruszyć są Wasze moce. Tak jak pisałem wcześniej przy rekrutacji, traktowałem je jedynie orientacyjnie. Teraz chce je omówić, już ostatecznie żeby nie było niedomówień. Jeżeli chodzi o częstotliwość ich używania, to nie wybraliście nic tak przegiętego, żebym miał wprowadzać jakieś limity. Jeśli będę chciał ograniczyć Wasze nadnaturalne zdolności to będę się posługiwał co najwyżej opisem i w postach pojawią się informację typu: „Pana X z trudem łapał oddech, kolejne użycie supersiły wyczerpało go do reszty. ”


Kilka mocy jest, jednak niemal identycznych i nie wiem czy wolicie je pozmieniać, czy zostawić je tak jak są. Decyzja co do ich ostatecznej postaci będzie należała do Was. Tutaj głównie zdolności postaci Midnight i Wojnara niemal się pokrywają i to do nich mam pytanie. Nie wiem jakie macie nastawienie do wrzucenia Waszych umiejętności do komentarzy, więc określcie się tutaj, czy wolicie między sobą je pozmieniać czy mam po prostu wrzucić je tutaj i wyłożyć kawę na ławę, albo czy mam pozostawić to własnemu losowi i nie robić z tego problemów?

W sumie zależy mi tylko na tym, aby każdy miał swój własny charakterystyczny zestaw zdolności, co może uatrakcyjnić rozgrywkę, ale to zależy już od Was. Pierwszy post pojawi się pewnie dopiero jakoś zaraz po weekendzie. Proszę uzbroić się jeszcze trochę w cierpliwość.

Pozdrawiam i życzę miłej gry!
 
mataichi jest offline